OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

AUTO na mape - kniha jázd

 Videoprezentácia služby

Prevádzkové mesačné náklady "Auto na mape-kniha jázd" = 5,98 EUR bez DPH.

( klikni pre väčší náhľad )

Prehľad o prevádzke firemných vozidiel si vďaka produktom Jablotron môžu dovoliť nielen veľké firmy, ale aj menší živnostníci. Podnikajte efektívne!

S našími produktami môžete v aplikácii MyJABLOTRON, ktorá je súčasťou Webovej samoobsluhy sledovať okamžitý prehľad o pozícii vozidiel, ich stave a rýchlosti. Môžete tak svojim zákazníkom odovzdať presné informácie o čase príchodu Vašich pracovníkov, kontrolovať časové harmonogramy alebo aj sledovať spotrebu.

Auto na mape je pomocník aj v prípade, keď sa Vám nechce zdržovať s vypisovaním knihy jázd na Vaše firemné vozidlo, aj keď je len jediné.

Služby a cenník monitoringu "AUTO NA MAPE",... súbor na stiahnutie .PDF 

 

Jednotka CU-08 je zariadenie, ktoré pomocou GSP prijímača zabezpečuje polohu automobilu, motocyklov alebo iných mobilných objektov. Využíva sa so službou Auto na mape, alebo aj len ako autonómna jednotka.

Jednotka je určená pre monitoring osobných a nákladných vozidiel, kamiónov, stavebných a lesných strojov, stavebných buniek atď. Zahájenie a ukončenie jazdy je snímané prostredníctvom kľúča zapaľovania.

Dostupné sú aj dva nezávislé vstupy pre monitoring chodu technológií (mieša, chladí, sype...), vstup pre alarm alebo tiesňové tlačidlo. Výstup môže slúžiť na spínanie spotrebiča na diaľku SMS správou, alebo akustické upozornenie na neautorizovaného vodiča či prekročenie povolenej dĺžky jazdy. Vodič sa identifikuje prostredníctvom RFID čipu a prepínačom si môže prepnúť aj na súkromnú jazdu. Jednotka obsahuje funkciu, pri ktorej môže odoslať SMS pri opustení nastavenej zóny, alebo prezvoniť pri zahájení jazdy. Polohy a stav je možné pozerať on-line cez aplikáciu alebo aj na vyžiadanie SMSkou. 

Pri jednotke je možné využívať službu Auto na mape.

 

Nižšie sú uvedené príkladny z aplikácie, kliknutím na obrázok zväčšíte náhľad: