0,00 € s DPH

Dverné jednotky

VTO6100C

DAHUA VTO6100C DVERNÁ KAMEROVÁ JEDNOTKA S RFID ČÍTAČKOU

Dahua IP dverná kamerová jednotka v prevedení biely plast. Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Jednotka je vybavená LED prisvietením pre nočné videnie, RFID prístupovou čítačkou a umožňuje zanechať odkaz. Za pomoci senzoru dverí je možné monitorovať aktuálny stav dverí. Dostupná je aplikácia iDMSS pre iOS a Android s podporou Push notifikácie a ovládania systému.
VTO6210B

DAHUA VTO6210B DVERNÁ KAMEROVÁ JEDNOTKA S RFID ČÍTAČKOU

Dahua IP dverná kamerová jednotka v prevedení čierny plast. Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Jednotka je vybavená LED prisvietením pre nočné videnie, RFID prístupovou čítačkou a umožňuje zanechať odkaz. Za pomoci senzoru dverí je možné monitorovať aktuálny stav dverí. Dostupná je aplikácia iDMSS pre iOS a Android s podporou Push notifikácie a ovládania systému.
VTO2000A

DAHUA VTO2000A DVERNÁ KAMEROVÁ JEDNOTKA

Dahua IP dverná kamerová jednotka v antivandal nerez prevedení. Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Jednotka je vybavená LED prisvietením pre nočné videnie a umožňuje zanechať odkaz. Za pomoci senzoru dverí je možné monitorovať aktuálny stav dverí. Dostupná je aplikácia iDMSS pre iOS a Android s podporou Push notifikácie a ovládania systému.

VTO1210C-X

DAHUA VTO1210C-X DVERNÁ KAMEROVÁ JEDNOTKA

IP dverná jednotka v nerezovom prevedení a numerickou klávesnicou pre priamu voľbu. Informácie odovzdáva užívateľovi prehľadný 3" display. 1.3MPx farebná kamera  zachytí potrebný detail v širokom zornom uhle. Jednotka umožňuje zanechanie odkazu pre adresáta hovoru. Komfortné ovládanie zámku možno vykonávať aj cez mobilnú aplikáciu.

VTO2000A-C

DAHUA VTO2000A-C MODUL KAMEROVEJ JEDNOTKY 1 TLAČIDLOVEJ

IP kamerový modul v antivandal nerezovom prevedení. 1.3MPx farebná kamera, vybavená LED prisvietením, zachytí potrebný detail v širokom zornom uhle. Jednotka umožňuje zanechanie odkazu pre adresáta hovoru. Komfortné ovládanie zámku možno vykonávať aj cez mobilnú aplikáciu.

VTO2000A-B

DAHUA VTO2000A-B MODUL 3 TLAČIDLOVÝ

IP modul určený pre viactlačidlové dverné jednotky Dahua. Komfortné nerezové prevedenie s podsvietením. Nastavenie uľahčuje webové rozhranie.

VTO2000A-K

DAHUA VTO2000A-K MODUL NEREZOVEJ KLÁVESNICE

IP modul kódovej klávesnice určený k ovládaniu zámku pre viactlačidlové dverné jednotky Dahua. Komfortné nerezové prevedenie. Nastavenie uľahčuje webové rozhranie.

VTO2000A-R

DAHUA VTO2000A-R MODUL RFID ČÍTAČKY

IP modul RFID čítačky Mifare určený k ovládaniu zámku pre viactlačidlové dverné jednotky Dahua. Komfortné nerezové prevedenie. Nastavenie uľahčuje webové rozhranie.