0,00 € s DPH

TECHNOLÓGIA PRE LEPŠÍ DOMOV

grenton technológie.jpg

Nastal čas pre inteligentnú revolúciu vo Vašom dome!Zistite, ako Vám môže technológia Grenton slúžiť a spríjemniť každý deň.
Objavte ideálny systém, ktorý s vami spolupracuje a vytvorte si svoj vlastný svet.

OSVETLENIE

DaaSoBlXUAAZyX8.jpg

Každé obdobie a každá denná doba si vyžaduje iné osvetlenie. V zimné ráno by malo byť svetlo jemné, aby vás povzbudilo vstať z postele. Počas pracovného dňa potrebujete osvetlenie, ktoré je príjemné pre vaše oči. A keď večer idete relaxovať alebo sa pozeráte na skvelý film, chcete, aby osvetlenie vytvorilo príjemnú atmosféru.Grenton upraví osvetlenie v závislosti od vašich potrieb a potrieb vašej rodiny. Systém sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a pomôže vám šetriť energiu.

VYKUROVANIE

DNehtccWkAUgDGm.jpg

Teplo, útulne a efektívne? System Grenton to umožňuje. Inteligentný dom vám umožňuje zvoliť optimálnu teplotu pre každú miestnosť v dome a dokáže sa prispôsobiť meniacemu sa počasiu alebo veciam, ako sú napr. otvorené okná.Teplotu prostredia v domácnosti si môžete nastaviť na ľubovoľnú hodnotu manuálne alebo prostredníctvom smartphonu. Je to ľahké a jednoduché - presvedčte sa sami.

OVLÁDANIE ROLIET

sterowanie-roletami-bg-1.jpg

Rozhodnite sa, akú atmosféru vytvoríte u seba doma. Ak máte radi, keď vás budí ranné slnko, rolety na noc vytiahnite. Ak si ceníte svoje súkromie a chcete sa vyhnúť zvedavým pohľadom, stiahnite ich.Dbajte o svoje pohodlie a prispôsobte činnosť vnútorných aj vonkajších roliet svojim individuálnym potrebám.

OKOLIE DOMU

image_17_1920x492.jpg

System Grenton vám umožňuje ovládať nielen váš dom, ale aj jeho okolie!!Všetky zariadenia a systémy vo vašej garáži, na príjazdovej ceste, v záhrade budú spolupracovať, aby sa zaistila vaša bezpečnosť a pohodlie.Vstupná brána, ktorá rozpoznáva členov vašej rodiny, záhradné postrekovače, ktoré reagujú na zmeny počasia... objavte neuveriteľné vlastnosti, ktoré Vám ponúka Systém Grenton.

AUDIO - VIDEO

image_13_1920x492.jpg

Vďaka Grenton Smart Home môžete integrovať väčšinu svojich AV zariadení do zvyšku vášho systému Smart Home. Chcete si pozrieť film? Stačí stlačiť tlačidlo na vašom Grenton SmartPanel a Grenton sa postará o zvyšok. Zatiahne rolety, zhasne svetlá a zapne systém domáceho kina. A keď sa rozhodnete urobiť si prestávku a ísť do kuchyne na občerstvenie, Grenton rozsvieti svetlá v miestnosti, aby ste sa tam dostali bezpečne.

Prečo by ste robili všetko sami, ak to za vás môže niečo urobiť?
Všetky ostatné potrebné informácie v internaktívnej podobe získate na stránkach nášho partnera a dodávateľa: