OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

Jablotron 100+..., Váš dom vás bude poslúchať

zavlažovanie trávnika.png

IMG_0432.JPG

Prípadové riešenia Jablotron 100+...:


Alarm JABLOTRON 100 sa nestará iba o vašu bezpečnosť. Dokáže toho omnoho viac. Pridaním ovládacích modulov získate inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Na diaľku zvládnete úplne všetko – zapnúť kúrenie i otvoriť garáž.

Zapínanie a vypínanie

Ovládanie vašej domácnosti je rovnako jednoduché ako ovládanie alarmu JABLOTRON 100 – stačí na to jedno tlačidlo. S použitím ovládača, klávesnice alebo aplikácie MyJABLOTRON tak spustíte napríklad zavlažovací systém.

Akcie v kalendári

Ak budete chcieť, môžete nastaviť to, v ktoré dni a v ktoré časy sa majú jednotlivé zariadenia zapínať a vypínať. Jednoduchým plánovaním tak zaistíte osvetlenie chodníka pri svojom dome, a to pokojne aj po celú zimu.

Automatické akcie

Zvoľte, ako majú jednotlivé akcie za sebou nasledovať. Ovládacie moduly dokážu po vypnutí alarmu rozsvietiť svetlá, zapnúť hudbu alebo spustiť podlahové kúrenie.

Nekonečné možnosti automatizácie

Ovládacie moduly pre alarm JABLOTRON 100 spravia z obyčajného domu vášho pomocníka.

Ovládanie kúrenia

Alarm a kúrenie vo vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Zmena teploty z komfortnej na ekonomickú tak v prípade potreby prebehne zároveň s aktiváciou alarmu.

Aplikácia MyJABLOTRON vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku.

Otvorenie garáže zablikaním

Už viac nebudete musieť hľadať ovládač ku garáži. Stačí, keď na garážovú bránu zablikáte diaľkovými svetlami. Bránu môžete v prípade prichádzajúcej návštevy otvoriť i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Osvetlenie cesty k vášmu domu

V zime sa stmieva omnoho skôr. Spríjemnite si preto návrat domov a nastavte alarm JABLOTRON 100 tak, aby v príslušnú dobu rozsvietil prístupovú cestu. Svetlá môžete zapínať alebo vypínať podľa potreby. Použite na to kľúčenku, ktorou zároveň zapínate alarm a otvárate garáž.

Automatické rozsvietenie po príchode domov

Už viac nebudete musieť hľadať vypínač. Svetlá vo vašom dome sa automaticky rozsvietia po tom, čo vypnete alarm alebo vstúpite do určitej miestnosti. V ľubovoľných miestnostiach možno nastaviť rozsvietenie ľubovoľného počtu svetiel.

Zavlažovanie trávnika na diaľku

Už nemusíte riešiť to, kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará JABLOTRON 100. Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo si ho môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.

A veľa ďalších automatizačných možností... 

Štyri spôsoby ovládania vašej inteligentnej domácnosti

Potrebujete rozsvietiť svetlo na záhrade alebo otvoriť garáž? Máte niekoľko pohodlných možností, ako na to:

Klávesnica so segmentmi

klavesnice.jpg

Mobilná aplikácia určená pre smartfóny

mobil.jpg

Webová aplikácia určená pre prehliadače

macbook.jpg

Kľúčenka

klicenka.jpg