0,00 € s DPH

Izbový termostat, ktorý ovláda kúrenie cez aplikáciu MyJABLOTRON

Odišli ste príliš rýchlo a zabudli ste vypnúť kúrenie? Chcete sa zo zimy vrátiť do vyhriateho domu? Ovládajte teplotu prostredníctvom alarmu JABLOTRON 100 – stačí, ak si k vášmu systému necháte namontovať izbový termostat a ovládací modul. Získate tak i možnosť automatického prepnutia na ekonomickú teplotu po zabezpečení objektu alebo blokovanie kúrenia po otvorení okna. Teplotu môžete sledovať a regulovať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Používanie aplikácie MyJABLOTRON je ešte jednoduchšie. V zozname zariadení si teraz môžete zobraziť ich riadkový výpis bez stavov a informácií o zdieľaní, čo uvítajú najmä užívatelia pracujúci s veľkým počtom zariadení. Načítanie zoznamu je totiž až 2x rýchlejšie. Vo webovej verzii aplikácie možno zariadenia vyhľadávať aj podľa názvu.

Prezrite si naše nové webové stránky. Okrem moderného dizajnu ponúkajú nové funkcie, ale aj zaujímavý a prehľadný obsah, ktorý sme prispôsobili vašim potrebám. Na stránkach nájdete rady z oblasti zabezpečovacích technológií a zároveň všetko, čo vás o našich produktoch a službách zaujíma.