OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

Luxusné dizajnové detektory pohybu, ktoré sú vhodné do akéhokoľvej interiéru

Nový rad detektorov pohybu je určený pre systém JABLOTRON 100. Vďaka svojmu čistému dizajnu a variabilite montáže dobre zapadnú i do luxusného interiéru.

Na ich podobe sa spolupodieľal renomovaný český dizajnér Jan Tuček. Výsledkom je plne funkčný detektor v minimalistickom prevedení, ktorý v sebe spája spoľahlivosť, funkčnosť a nadčasový dizajn.

Nový rad PIR detektorov vyniká viacerými možnosťami montáže. Okrem klasického umiestnenia do rohu miestnosti možno detektor s pomocou držiaku s estetickým rámikom čiastočne zapustiť do plochy steny tak, aby čo najviac splynul s interiérom. Rad dopĺňa špeciálny kĺbový držiak. Jeho uchytenie na strop alebo na stenu je vhodné najmä v prípadoch, keď je detektor potrebné určitým spôsobom natočiť. Všetky typy montáže možno vykonať do muriva i sadrokartónu, samozrejmosťou je možnosť voľby medzi bezdrôtovým a zbernicovým variantom.

Šošovka i rámik k držiaku do steny sú dostupné v bielom a šedom variante. Verzia s šedou šošovkou ponúka lepšiu odolnosť voči bielemu svetlu a výrazne tak redukuje možnosť falošného poplachu.