OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

Prístupový systém DAHUA

Vzorové ukážky prístupových čítacích zariadení, ktoré inštalujeme.

 

DAHUA ASR1100A prístupová čítačka RFID

Dahua interiérová prístupová čítačka Mifare kariet. Komunikácia s riadiacou jednotkou prebieha po dvojvodiči cez protokol RS485. Samozrejmosťou je zvuková a LED signalizácia.

DAHUA ASR1101A prístupová čítačka RFID

Dahua interérová prístupová čítačka Mifare kariet numerickou klávesnicou. Komunikácia s riadiacou jednotkou prebieha po dvojvodiči cez protokol RS485. Samozrejmosťou je zvuková a LED signalizácia.

DAHUA ASR1102A prístupová čítačka RFID

Dahua interérová prístupová čítačka Mifare kariet a odtlačkov prstov. Čítačka disponuje kapacitou 4500 odtlačkov prstov. Komunikácia s riadiacou jednotkou prebieha po dvojvodiči  cez protokol RS485. Samozrejmosťou je zvuková a LED signalizácia.

DAHUA ASR1100B prístupová čítačka RFID

Dahua exteriérová prístupová čítačka Mifare kariet. Komunikácia s riadiacou jednotkou prebieha po dvojvodiči cez protokol RS485. Samozrejmosťou je zvuková a LED signalizácia.

Dahua ASI1201A autonómna prístupová čítačka s RFID a kód. klávesnicou

Interiérové autonómné zariadenie v elegantnom prevedení je vybavené dotykovou kódovou klávesnicou, čítačkou RFID kariet a displejom. 

DAHUA ASC1204B prístupový kontrolér
Dahua IP prístupový kontrolér v prevedení na DIN lištu. Kontrolér obsahuje pamäť na 100 000 užívateľov a 150 000 udalostí. Cez kontrolér je možné ovládať 4 dvere jednosmerne, alebo 2 dvere obojsmerne. Komunikácia s PC prebieha cez TCP/IP alebo RS485.
 
DAHUA softvér prístupových kontrolérov
 
Dahua prístupový softvér pre pripojenie a nastavenie až 50 kontrolérov. Softvér sa vyznačuje svojou ľahkou ovládateľnosťou a prehľadným užívateľským rozhraním.
 
RFID bezkontaktná identifikačná karta alebo prívesok