ZDI & Partners

Kamerové a Zabezpečovacie systémy

Naše služby

Naše služby

Kamerové systémy

S kamerovým systémom budete vždy vedieť, čo sa práve u Vás deje, kto sa nachádza na vašom pozemku alebo vašich objektoch. Všetky kamery sú zaznamenávané lokálne na harddisk a cez klientské aplikácie majú k nim prístup vybraní užívatelia na rôznych PC. Ďalej prostredníctvom aplikácie HIK-CONNECT môžete kamery sledovať vo vašom mobilnom telefóne on-line alebo zo záznamu. Vďaka inteligentným funkciám sa udalosti nahrávajú pri pohybe, kontinuálne alebo pri prekročení nastavenej priestorovej línie. Inštalujeme renomovanú značku HIKVISION, ktorá je celosvetovo najrozšírenejšia v praxi. Váš objekt prídeme obhliadnuť, vypracujeme technický návrh, vyberieme najlepšie produkty a predložíme Vám cenovú ponuku.

240_F_267018192_WJ8XOaDykM0GpJz22idHrwrlyebgmzd9.jpg

jablotron podorys.png

Zabezpečovacie systémy

So zabezpečovacím systémom je váš dom, byt, chata či firma v bezpečí. Už sa nemusíte obávať o váš majetok. V čase neprítomnosti sa možete plne spolahnúť na systém, ktorý navrhneme a  prispôsobíme potrebám a požiadavkám s ohľadom na rizikovosť objektu. Pomocou aplikácie MyJablotron alebo Perfecta budete mať prehlaď o objekte neustále vo vašom mobilnom telefóne. Inštalujeme najmodernejšie technólogie zabezpečovacej techniky, a to od firiem Jablotron a Satel. 

Chcem vedieť viac, video Jablotron... 

Chcem vedieť viac, video SATEL...

Videovrátnik a prístupový systém

Videovrátnik zabezpečí bezpečnú komunikáciu s vašimi návštevníkmi vo firme alebo doma, komfortne z kancelárie alebo  pohodlne z gauča. Prostredníctvom zabudovanej kamery s vysokým rozlíšením hostí nielen počujete, ale aj vidíte. Komunikácia prebieha lokálne na monitore alebo cez mobilnú aplikáciu HIK-CONNECT v mobilnom telefóne. To sa hlavne využije vtedy, keď nie ste doma a zazvoní kuriér s balíkom. Odkomunikujete potrebné, otvoríte vzdialene bránku alebo aj garáž, a zásielku takto preberiete bez nutnosti bežať domov, alebo čakať na doručenie. Okrem toho je každé zazvonenie pri neprijatí hovoru zaznamenané na SD kartu v zariadení.

Prístupový systém HIKVISION rieši pohyb zamestnancov na pracovisku podľa ich oprávnenia a pracovného zaradenia. Kontroluje sa tak prechod cez dvere, ktoré sú softvérom monitorované a administrátorom programovateľné. 

imagetools0.jpg

ca2103setvan (1).png

Autoalarm do karavanu

Domov na kolesách..., karavan alebo obytné auto..., na výletoch, dovolenkách alebo parkovaní..., všade tam máme vo svojom domčeku cenné veci (fotoaparát, notebook, tablet a podobne), ktoré je vhodné chrániť. Karavanov je stále viac a viac a to neuniklo pozornosti zlodejom, ktorí sa práve na tento typ krádeží špecializujú. My Vám ponúkame autoalarm od firmy Jablotron, ktorá pozostáva z ochrany vnútorného priestoru, všetkých dverí a servisných priestorov, ochranu proti odtiahnutiu náklonovým snímačom, prípadne požiarnym detektorom. O všetkom budete informovaní SMS správami, alarmovým volaním aj s GPS súradnicami.   

Chcem vedieť viac, špecifikácia autoalarmu...

Certifikáty a Licencie

1191585-licencia Igor Waczlav-ZDI.jpg2006412-certifikát autoalarmiov.jpg2721883-certifikát Jablotron 2018.jpg1323256-img123.jpgCertifikát_SK_100+_2022_-Certifikát_SK_100+_2022_2739.jpgimg136.jpgimg135.jpgcertifikat-2020-satel-page-001.jpg0001.jpg0001kamery.jpg

Kamerove systemy