0,00 € s DPH

Vnútorné jednotky

DAHUA VTH1520A VIDEOMONITOR 7"

Elegantný 7 "dotykový video monitor v prevedení biely plast. Zariadenie s obsluhou komunikuje prostredníctvom prehľadného grafického menu. Jednotka obsahuje 4GB internú pamäť pre záznam snímkov a video odkazov návštev. Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Dostupná je aplikácia iDMSS pre iOS a Android s podporou Push notifikácie a ovládania systému.

VTH1560B

DAHUA VTH1560B VIDEOMONITOR 7"

Elegantný 7 "dotykový video monitor v prevedení čierny plast. Zariadenie s obsluhou komunikuje prostredníctom prehľadného grafického menu. Jednotka obsahuje 4GB internú pamäť pre záznam snímkov a video odkazov návštev. Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Dostupná je aplikácia iDMSS pre iOS a Android s podporou Push notifikácie a ovládania systému.

VTH1550CH

DAHUA VTH1550CH VIDEOMONITOR 7" DOTYKOVÝ

Elegantný 7" dotykový video monitor v prevedení biely plast. Zariadenie s obsluhou komunikuje prostredníctvom prehľadného grafického menu. Jednotka obsahuje slot na micro SD kartu pre záznam snímkov a video odkazov návštev (karta micro SD nie je súčasťou balenia). Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Dostupná je aplikácia iDMSS pre iOS a Android s podporou Push notifikácie a ovládania systému.