OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

JABLOTRON 100

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 dodávame výhradne s profesionálnou montážou, zárukou 72 mesiacov a zodpovednosťou za škodu spôsobenú alarmom do výšky 80 000 EUR.

Skutočná bezpečnosť a jednoduché ovládanie

Alarm JABLOTRON 100 využijete v malých i veľkých priestoroch. Okrem zabezpečenia sa dokáže postarať aj o rôzne inteligentné funkcie – od rozsvietenia svetiel až po otvorenie garáže. Celé zabezpečovacie zariadenie, s možnosťou pripojenia na pult centralizovanej ochrany, možno ovládať i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

Videoprezentácia JABLOTRON 100

Jednoduché ovládanie, viac informácii...

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému hneď budete rozumieť a nebudete sa ho báť. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Nadčasový dizajn, viac informácii...

Vzhľad jednotlivých prvkov alarmu JABLOTRON 100 bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu, ktorá splynie s vaším domovom.

 

Ovládanie kúrenia cez aplikáciu MyJABLOTRON, viac informácii...

Dostupný a bezpečný odkiaľkoľvek, viac informácii...

K Vášmu alarmu JABLOTRON100 sa prihlásite cez bezpečnostný portál MyJABLOTRON ( prihlásiť sa na portál ) z vášho počítača alebo smartfónu odkiaľkoľvek. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc. K službe bezpečnostná SIM je MyJABLOTRON poskytovaný bezplatne.

 

Skutočné bezpečie

Kvalitný alarm vyžaduje aj profesionálnu montáž a pre zaistenie skutočného bezpečia sa neobíde bez nepretržitého dohľadu a profesionálneho zásahu pri poplachu. Váš majetok je tak chránený aj vtedy, keď ste na dovolenke alebo máte vypnutý telefón.

Ceny vzorových inštalácii v praxi, ...stiahnúť súbor .PDF

Sedem dôvodov pre výber alarmu, ... stiahnúť súbor .PDF

Katalóg JABLOTRON 100, ...stiahnúť súbor .PDF