OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

Kamerový systém HIKVISION

Hikvision.jpg

Riešenia monitorovania kamerovými systémami HIKVISION si môžete pozrieť na nižšie uvedených odkazoch

     (po kliknutí sa otvoria dokumenty v PDF):

           v maloobchode

         v hoteloch a penziónoch

          v malých podnikoch

        v čerpacích staniciach a autoumyvární

       videomonitoring vozidiel

           v bankách

         videomonitoring miest a obcí

         prenosný videorekordér pri náročných úlohách

 

Kamerový systém HikVision dodávame a inštalujeme v niekoľkých technických prevedeniach

Kamerový systém HDTVI - rozlíšenie 1,3MPx, 2MPx, 3MPx a 5Mpx, prenos videosignálu prostredníctvom koaxiálneho kábla, vhodné pri stávajúcich inštaláciách a prechode z analógového systému na megapixelový obraz vysokej kvality. Výhody riešenia HDTVI sú nižšia cena ako u IP technológie, vysoká kvalita obrazu, spoľahlivosť, rýchlosť a nezávislosť na sieťových IP zariadeniach  

Kamerový systém IP technológia - rozlíšenie 2MPx, 4MPx, 5MPx a 8MPx ponúka inštaláciu "sieťových" kamier do už vybudovanej siete LAN, alebo do samostatne vytvorenej IP siete, ktorá je oddelená od firemnej počítačovej komunikácie. Najväčšou výhodou IP kamerového systému je jeho variabilita, nie je potrebné inštalovať káblové rozvody od každej kamery k nahrávaciemu zariadeniu "NVR", ale jednotlivé kamery sú ako samostatné sieťové komponenty vo vybudovanej firemnej počítačovej sieti. Takto sa dajú realizovať rozsiahle inštalácie v podnikoch, medzi halami ale aj medzi strediskami a mestami do jedného monitorovacieho centra.  

Kamerový systém hybridný HDTVI/IP -  je to ako prevedenie HDTVI s tým, že je možné do jedného systému inštalovať a pripojiť aj IP kamery. Využívajú sa stávajúce koaxiálne rozvody po analógovom systéme a nové monitorovacie miesta sa už realizujú prostredníctvom IP kamier. Hybridná technológia je vinikajúcim technickým prostriedkom pri rozširovaní stávajúceho ( staršieho ) kamerového systému pri zachovaní analógových kamier a ďalším rozšírením megapixelových HDTVI alebo IP kamier.

Názorná ukážka možných modifikácii kamerového systému HIKVISION 

Pri návrhu kamerového systému dôsledne hľadáme vhodný dizajn kamier a to najmä v privátnom prostredí. Ďalej sa zohľadňuje režim nočného videnia, a to na akú vzdialenosť vo vzťahu k okolitým svetelným podmienkam má byť monitorovaný priestor čitateľný. Prihliada sa aj na robustnosť kamier,  hlavne v priemysle a na miestach, kde sa vyžaduje antivandal prevedenie. Výber kamery je kľúčovým prvkom pri konfigurácii kamerového systému. Vyžaduje to nielen odborné vedomosti, ale v prvom rade dostatočnú inštalačnú prax. Len skúsená inštalačná firma vie dobre poradiť, optimálne vybrať a zosúladiť požadovanú kvalitu s investičnými možnosťami objednávateľa.    

 

Vzorové príklady nami inštalovaných kamier, viac informácii...

 

Sieťové videorekordéry NVR HIKVISION sa vyznačujú vysokou prevádzkovou stabilitou, bezporuchovosťou a vysokým hardverovým výkonom. Pri konfigurácii kamerového systému sa pri výbere NVR HIKVISION zohľadňuje hlavne dátová priepustnosť, ktorú ovplyvňujú nainštalované kamery podľa ich rozlíšenia a tým aj veľkosti dátových informácii. Rozlišujeme prevedenia pre 4,8,16 a 32 kamier. Dôležitá je aj požadovaná dĺžka archivácie videozáznamu, s tým súvisí prevedenie NVR - počet diskov, ktoré je možné dovnútra umiestniť. 

 

Vybrané sieťové videorekordéry HIKVISION, viac informácii...

 

Klientské aplikácie HIKVISION ponúka pre všetky platformy operačných systémov. My ich rozdelujeme na dve základné - klientská aplikácia pre PC/iVMS4200 a mobilná aplikácia pre smartfóny, tablety a podobne pre Android a iOS/iVMS4500. Všetky sú lokalizované do niekoľkých jazykov, nechýba slovenský aj český jazyk. Veľkou výhodou vzdialeného sledovania videa je prevádzka vlastného DDNS servera HIKVISION. Zákazník nepotrebuje mať vlastnú IP adresu, kde je pripojený sieťový videorekordér, ale pripája sa cez službu jedinečnej domény na DDNS serveri. Služba je zdarma a spoľahlivá.  

 

Videoukážka mobilnej aplikácie iVMS4500