ZDI & Partners

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Firma Messer Tatragas s.r.o. je špecialista pre technické, medicinálne, potravinárske a špeciálne plyny. S dôverou a na odporúčanie sa na mňa obrátili s vyriešením bezpečnosti svojej prevádzky v Žiline. Alarm JABLOTRON je vhodný pre akýkoľvek objekt, širokou ponukou detektrov do interiéru a exteriéru umožňuje skutočnú ochranu aj pre strategický objekt. Infrazávory, exteriérové detektory, duálne detektory s detekciou trieštenia skla a mikrovlnou, prístupové čítačky - toto všetko našlo uplatnenie pri realizácii tejto zákazky.

Kamerový systém HIKVISION so statickými a otočnými kamerami rieši vizualizáciu objektu nielen v čase stráženia, ale aj cez pracovný čas. Všetko v rozlíšení 4K a analytickými funkciami, ako je detekcia človeka, motorového vozidla, prekročenie stráženej zóny, strata objektu v zábere kamery a veľa ďalších užitočných vyhodnotení.

Alarm Jablotron a kamerový systém HIKVISION je monitorovaný nepretržite súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá v prípade narušenia objektu zabezpečuje fyzický výjazd a ďalej koordináciu s Políciou SR.    

IMG_6764.jpgIMG_6758.jpg

IMG_6759.jpgIMG_6748.jpgIMG_6746.jpg

IMG_6748.jpgIMG_6756.jpgIMG_6751.jpg

IMG_6753.jpgIMG_6754.jpgIMG_6755.jpg

Kamerove systemy