ZDI & Partners

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Školenie HIKVISION

Moje obľúbené školenie, ktoré keď sa koná, nikdy nevynechám. So značkou HIKVISION pracujem už 10 rokov, je to popredný svetový výrobca kamerovej techniky a dovolím si tvrdiť, že aj líder v celej oblasti CCTV. Portfólio výroby sa neustále rozširuje, pribúdajú nové a nové analytické funkcie, a tie treba poznať a priebežne sa na školeniach s nimi oboznamovať. Je to pre mňa zaujímavá oblasť podnikania, jednoducho ma to baví...

Montáž kamerových systémov je aj zábava, keď odovzdávam zákazku konečnému užívateľovi, vždy sa teším z jeho nadšenia, ako si prezerá živý obraz aj záznam na mobilnom telefóne. Nainštalovaný kamerový systém je v prvom rade vysoká prevencia proti krádežiam v rodinných domoch, firmách, obchodoch a podobne. Kamery u zlodejov vzbudzujú rešpekt  a nám dodávajú pokoj a istotu, že sme dostatočne a účinne chránení.

Zmysel kamerových systémov nie je len proti krádežiam, ale inštalujú sa aj v prostredí, kde je potrebné sledovať technologické procesy, pokladne s hotovosťou, dopravné situácie, proti kriminalite v mestách a obciach, na letiskách, železničných staniciach..., skrátka všade, kde sa niečo môže deje a môže sa stať.     

IMG_6669.jpg

IMG_6668.jpgIMG_6667.jpg

Kamerove systemy