ZDI & Partners

Zabezpečovacie a kamerové systémy

videovrátnikY HIKVISION

IP

Séria IP videointerkomov spoločnosti Hikvision prináša novú úroveň pohodlia pre širokú škálu scenárov vrátane bytov a prímestských domov. Produkty radu IP sa môžu pochváliť skvelou kvalitou obrazu spolu s mobilným ovládaním, prívetivými dotykovými obrazovkami, vizualizovanými rozhraniami a ďalšími funkciami.

2-vodič

Dvojvodičový videointerkomový systém Hikvision obsahuje vnútorné aj vonkajšie videointerkomové stanice napájané z distribútora, ktoré potrebujú len dva káble - jeden na napájanie a jeden na prenos zvuku/videa. Toto nastavenie zjednodušuje veci pri modernizácii starého interkomového systému. Vďaka menšiemu počtu potrebných káblov môžete jednoducho opätovne použiť existujúce káble z predchádzajúceho hardvéru. Inštalácia sa stáva jednoduchou, rýchlou a nákladovo efektívnou.

interkomy 2 vodiče.png

SET IP1

set IP1.png

SET IP2

set IP3.jpg

SET IP3

set IP2.jpg

SET IP4

set IP4.jpg

... v čase vašej neprítomnosti sa zvonenie prenáša aj na mobilný telefón prostredníctvom mobilnej aplikácia Hik-Connect. Kedy sa to prakticky využije? Napríklad keď ste práci, na záhrade, u susedov na návšteve, hľadá vás kuriér, poštárka a podobne. Prijmete hovor aj keď ste v zahraničí, odkomunikujete čo je dôležité, prípadne na ďiaľku otvoríte bránu a na bezpečnom mieste si necháte odložiť od kuriéra balík. Situácii je veľa, je to veľmi užitočná funkcia, volanie je bezplatné, podmienka je mať doma internet a zapnuté dáta v mobilnom telefóne.   

imagetools2.jpg

0001.jpg

Hlavné prednosti videovrátnikov HIKVISION:

- lokálne zvonenie s pamäťou, ktorá sa po naplnení automaticky premazáva

- záznam obrazu a zvuku s  dátumom, časom a prípadne aj zvukovým odkazom návštevy počas vašej neprítomnosti

- presmerovanie zvonenia na mobilný telefón, ak ste mimo domova alebo na záhrade, kde nepočujete zvonček 

- vzdialený prístup ku kamere pred bránkou z mobilného telefónu 

- bezplatná mobilná aplikácia HIK-CONNECT, ktorá je súčasťou každého zariadenia HIKVISION  

Videovrátniky HIKVISION sú dostupné v rôznych prevedeniach, veľkosť monitorov 7" a 10", farba biela - čierna - hliník, pestrá paleta vonkajších vstupných jednotiek a široké príslušenstvo pre montáž na alebo pod omietku. Katalóg si môžete stiahnuť TU...

HIK-intercom-2.jpg

Kamerove systemy