ZDI & Partners

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Inteligentné riešenie 
pre zabezpečenie 
a ochranu

Jablotron Mercury

JABLOTRON Mercury je profesionálny IP zabezpečovací systém určený na ochranu rodinných domov, menších obchodov, kancelárií a firiem. Systém s intuitívnym ovládaním, ktorý vás ochráni pred vlámaním aj živlami.

mercurybannerskkampan.png

Zabezpečenie a ochrana

JABLOTRON Mercury dokáže majiteľa upozorniť na možné vlámanie (otvorenie dverí, okien, rozbitie sklenených výplní, pohyb osôb vo vnútri objektu). Navyše vie rozpoznať hroziace nebezpečenstvo v podobe požiaru (výskyt dymu, zvýšenie teploty), alebo záplavy.

IMG_0998.jpg

Riešenie pre rezidenčné aj komerčné objekty

JABLOTRON Mercury obsahuje širokú škálu voliteľných komponentov a príslušenstva, prinášajúcich
moderné riešenie pre zaistenie bezpečia pre domácnosti aj malé firmy.

Možnosti ovládania

JABLOTRON Mercury ponúka niekoľko možností ovládania, ktoré možno kombinovať podľa preferencií
jednotlivých používateľov. Všetky možnosti sú intuitívne, takže si ich používanie každý rýchlo osvojí.

IMG_0994.jpg

Aplikácia MyJablotron

Je určená pre smartfóny (iOS alebo Android), umožňuje ovládať a kontrolovať alarm odkiaľkoľvek. Vďaka push notifikáciám, e-mailom alebo SMS okamžite viete o každom poplachu. V aplikácii si môžete zobraziť aktuálne informácie, históriu udalostí aj poplachové fotografie.

Profesionálna montáž

JABLOTRON Mercury je profesionálny zabezpečovací systém navrhnutý a nainštalovaný odborníkmi - našimi
certifikovanými partnermi, ktorí vám poskytnú komplexné služby vrátane následných pravidelných servisných prehliadok. Tým je zaručené spoľahlivé a účinné fungovanie systému pre váš pokoj a bezpečie. 

IMG_0995.jpg

Spôsoby inštalácie

JABLOTRON Mercury je možné inštalovať viacerými spôsobmi. V dokončených a zariadených objektoch sa bezdrôtová inštalácia vykonáva spôsobom, ktorý je šetrný k interiéru a nevyžaduje stavebné úpravy. V prípade novostavieb a rekonštruovaných objektov sa inštalácia zvyčajne vykonáva kombináciou drôtovej a bezdrôtovej inštalácie. 

Bezpečnostné centrum

Pripojenie alarmu na tiesňovú linku JABLOTRON vám poskytne pocit bezpečia 24 hodín denne. V prípade poplachu alebo inej mimoriadnej udalosti, vás budú operátori kontaktovať a okamžite vyšlú zásahovú jednotku.

Klavesnica-jablotron-100.png

jablotron-mercury.png

Kamerove systemy