ZDI & Partners

Zabezpečovacie a kamerové systémy

PRÉMIOVÁ bezpečnosť pre vašu rodinu & PODNIKANIE

Alarm JABLOTRON 100+

Bezpečný dom alebo chránená firma = pokoj v duši doma aj v podnikaní. A práve tieto pocity rieši zabezpečovací systém od Jablotronu, s ktorým mám najväčšie praktické skúsenosti.  Kľudný pocit je fajn, ale Jablotron 100+ ponúka oveľa viac. Obsahuje technické riešenia zabezpečenia akéhokoľvek objektu na vysokej úrovni s certifikáciou NBÚ, a naviac aj voliteľnú automatizáciu, ktorá dokáže rozsvietiť svetlá - otvoriť garážovú bránu - spustiť zavlažovanie - alebo ovládať akékoľvek elektrické zariadenia. Tieto komfortné vlastnosti sa dajú ovládať lokálne z klávesnice, alebo na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON. O všetkom Vás zabezpečovací systém Jablotron 100+ informuje nastaviteľnou notivikáciou alebo mailom.

ezs-jablotron.jpg

Štyri kroky k bezpečnosti

Základom všetkého je kvalitný alarm. S jeho vývojom a výrobou má firma Jablotron 30-ročné skúsenosti. Dôraz je kladený hlavne na inovatívnosť, kvalitu a jednoduché ovládanie. Druhým krokom je profesionálna montáž, ktorú Vám môžem stopercentne ponúknuť. Som dlhoročným certifikovaným partnerom Jablotronu s pravidelnou obnovou platnosti certifikácie každé dva roky. Ďalším vhodným rozhodnutím je pripojenie alarmu na pult centralizovanej ochrany. Operátori SBS vďaka tomu vyhodnocujú prichádzajúce správy, technické informácie z alarmu, komunikujú telefonicky  so zodpovednou osobou objektu a následne výjazdom hliadky k prevereniu poplachu.

Certifikát_SK_100+_2022_-Certifikát_SK_100+_2022_2739.jpg

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládanie

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ je skutočne jednoduché – bez problémov to zvládnete aj s rukami plnými nákupných tašiek. Jednoduchosť zaručujú tlačidlá v segmentoch, ktoré predstavujú jednotlivé časti domu či funkcie (napríklad zavlažovanie).

Systém, ktorý sa vám prispôsobí

Alarm JABLOTRON 100+ môžete postupne rozširovať. Hodiť sa vám to môže napríklad v prípade, že si postavíte garáž.

Rozšírenie systému je jednoduché – stačí, aby ste zavolali nášho montážneho partnera. Ten do vašej garáže nainštaluje detektory a ku klávesnici pridá ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

Zelené a červené tlačidlo

Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom dome.

Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Dom je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená.

Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie.

100 % bezpečná autorizácia

O prístupoch k domovému alarmu budete mať dokonalý prehľad. Každé vypnutie zabezpečovacieho systému totiž vyžaduje overenie prostredníctvom čipu alebo zadanie kódu.

Nemusíte sa preto báť, že by váš alarm ovládal niekto cudzí, a to i napriek tomu, že jeho ovládanie je skutočne jednoduché.

Zabezpečte svoj dom odkiaľkoľvek

Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom dome. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

Aplikácia okrem iného dokáže:

  • Ponúknuť prehľad o všetkých zariadeniach od spoločnosti JABLOTRON
  • Ovládať váš alarm rovnako, ako by ste pracovali s klávesnicou
  • Zobraziť fotografie z detektorov v miestnosti
  • Sledovať teplotu alebo spotrebu energií

JABLOTRON 100+ ako centrum domácej automatizácie

Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Osvetlenie cesty k vášmu domu

V zime sa stmieva omnoho skôr. Spríjemnite si preto návrat domov a nastavte alarm JABLOTRON 100+ tak, aby v príslušnú dobu rozsvietil prístupovú cestu.

Svetlá môžete zapínať alebo vypínať podľa potreby. Použite na to kľúčenku, s ktorou zároveň zapínate alarm a otvárate garáž.

Automatické rozsvietenie pri príchode

Už viac nebudete musieť hľadať vypínač. Svetlá sa automaticky rozsvietia po tom, čo vypnete alarm alebo vstúpite do určitej miestnosti.

V ľubovoľných miestnostiach možno nastaviť rozsvietenie ľubovoľného počtu svetiel.

Otvorenie garáže zablikaním

Už viac nebudete musieť hľadať ovládač na otvorenie garáže. Stačí, keď na garážovú bránu zablikáte diaľkovými svetlami.

Bránu môžete v prípade prichádzajúcej návštevy otvoriť i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Zavlažovanie trávnika na diaľku

Už nemusíte riešiť to, kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará JABLOTRON 100+.

Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Úkon však môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.

Ovládanie kúrenia

Alarm a kúrenie vo vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Zmena teploty z komfortnej na ekonomickú tak v prípade potreby prebehne zároveň s aktiváciou alarmu.

Aplikácia MyJABLOTRON vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku.

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Potrebujete zapnúť alarm, rozsvietiť svetlo na záhrade alebo otvoriť garáž? Máte niekoľko možností, ako na to.

klavesnice.jpg
Klávesnica so segmentami

 

mobil.jpg
Mobilná aplikácia určená pre smartfóny

 

macbook.jpg
Webová aplikácia určená pre prehliadače

 

klicenka.jpg
Kľúčenka

f12f5d392d3cbf833bb34d12731143cd.gif

Zákazky sú rôzne a vzájomne odlišné, možnosti a potreby užívateľa individuálne, preto cenovú kalkuláciu vám ochotne vypracujem na základe osobného jednania bezplatne. Stačí zavolať a dohodnúť termín stretnutia.

Kamerove systemy